Jak u nás nakupovat

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

ceníme si toho, že jste k nám na web vážili cestu. Máme pro vás pár důležitých informací o tom, jak probíhá nákup. Každopádně nás sledujte na facebooku, Instagramu nebo čtěte naše novinky a blog, protože jen tak budete vědět, kde se můžeme vidět osobně.

(Obchodní podmínky a Podmínky ochrany osobních údajů

1. Ceny poštovného jsou včetně balného. Vždy balíme tak, aby objednávka došla v pořádku. Odesíláme do 3 dnů od uhrazení objednávky.

2. Objednávky od 900 Kč mají po celé ČR dopravu zdarma.

3. Zásilkovna - V 99 % procentech nejrychlejší a nejpříjemnější  dopravce našich balíčků. Po celé ČR posíláme za 69 Kč na výdejová místa, a také přímo na adresu za 129 Kč.

4. Česká pošta - Dobré zkušenosti máme se službou Balík na poštu, proto ho najdete i v nabídce dopravy za 109 Kč.

5. Vaše objednávky si také můžete vyzvednout v obchodě Dárky a Pokojovky, Husovo náměstí 168, Lysá nad Labem. Stačí si jako způsob dopravy vybrat "Osobní odběr".

6. Nově posíláme i na Slovensko (119 Kč nebo k objednávce za 1000 Kč zdarma) a do Německa (130 Kč k objednávce za 1000 Kč zdarma), a to přes Zásilkovna.cz. Do jiných evropských států je možné odeslat po dohodě.

7. Nezapomeňte správně vyplnit veškeré dodací údaje, adresy, kontakty atd. Jen tak my i vy budete vědět, zda je balík na cestě.

8. Pokud se vám z nějakého důvodu nepodaří objednávku uhradit ihned po jejím dokončení, tak nezoufejte. Sledujte emaily, které vám přistanou do schránky od provozovatele platební brány, nebo přímo od nás. Navedeme vás na způsob, jak objednávku znovu a úspěšně uhradit. 

nalepka-kulata

Kateřina Grünerová
Vinařská 1135/5
170 00 Praha 7
Česká republika
IČO:07778821
Nejsem plátce DPH

Pokud se vám z nějakého důvodu nechce psát dotaz přes kontaktní formulář, určitě nás oslovte přes facebook, Instragram nebo na emailu katkagruner@gmail.com.

 

Kde naše produkty také najdete?

Kromě trhů, jarmarků a malých pop-upů můžete naše produkty potkat i v kamenných prodejnách. To proto, že to za námi na stánek máte zrovna strašně daleko a vy si chcete určitě všechny ty plecháčky, přání, pohlednice taky pořádně prohlédnout a osahat, že ano?
Takže můžete navštívit tyto fantastické kamenné prodejny s autorskými výrobky těch nejlepších českých designérů, řemeslníků, nadšenců a umělců.

DÁRKY A POKOJOVKY
Husovo náměstí 168, Lysá nad Labem
OTEVŘENO: PONDĚLÍ – PÁTEK  9:30 – 17:30, STŘEDA - 14:00 - 18:00

TVŮJPROSTOR
www.tvujprostorvhradci.cz
Gočárova třída, Hradec Králové
OTEVŘENO: PONDĚLÍ – PÁTEK  10:00 – 18:00 

Tento web používá soubory jako ingredience k pečení neskutečně dobrých cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.