Tipy na vánoční dárky, které udělají radost

Sehnat vánoční dárky pro všechny příslušníky rodiny a široké rodiny a kruhu přátel je každoroční výzva, ale letos to tak být nemusí. Jak to? No protože v naší nabídce najdete stylové, české a s láskou vyrobené vánoční dárky.

Už se to blíží, ještě se více než párkrát vyspíme a bude. Připravili jsme pro vás pár tipů na vánoční dárky. Vybírejte, prohlížejte, brouzdejte, kdyby něco, tak se ptejte.
V kategorii plecháčků určitě najdete ideální vánoční dárky (nejen) pro děti. Čerstvou novinkou je plecháček inspirovaný knihami a filmy o mladém kouzelníkovi Harry Potterovi. Tak schválně, kolikrát jste Kámen mudrců doma už četli a v telce viděli?

Fantastickým dárkem by mohly být nerezové hrnky. Zaprvé dobře vypadají, zadruhé jsou téměř nerozbitné, zatřetí jsme je potiskli abstrakcí, horama, zvířatama a taky Zlatonkou a Nimbusem...a tu je odkaz přímo na ten plecháček Harry Potter a nerezový hrnek s Harrym. Zimní období úplně vybízí k tomu nalít si do termosky horký pití a vydat se vstříc dobrodružství nebo na půlnoční. Přesně pro tyhle případy máme poměrně velký výběr termosek a oblíbených termosek ve stylu plechovky - termoplechovky. Ty máme ve zlatě, stříbře nebo v modré metalíze. Stylovka!

Poslední tip na dárek je keramický hrnek s talířkem, kterému familiérně říkáme makronka. Tento keramický hrnek máme v různých barvách, nejoblíbenější je asi mintová a růžová. Novinkou je ale odstín hnědé a modré. K hrnku pak automaticky patří bambusový podšálek, a to znamená, že takový vánoční dárek stačí zabalit do celofánu, protože sám o sobě je prostě skvělý.

Nezapomeňte všechny dárky pěkně zabalit a správně pojmenovat. Ke komu se přes svátky nedostanete, tak tomu pošlete přání, které udělá radost.


VÁNOČNÍ JMENOVKY

Autorské kresby Čárkatečka art na vánočních jmenovkách na dárky, v kombinaci s vhodně zvoleným balicím papírem, provázkem a přírodninami, dokonale povýší každý s láskou věnovaný vánoční dárek.

VÁNOČNÍ BLAHOPŘÁNÍ
Slova plná lásky, obdivu, citu a požehnání udělají radost vždy, ale v čase vánočním v nás rezonují o to víc. Vyberte si vánoční přání, vezměte do ruky tužku a darujte svá slova.

 

vanocni-cedulky-uvodni

prani-polivka-web