Nemáte chuť na 5% slevu na svůj příští nákup? Pokud ano, přihlašte se dole na stránce k odběru newsletteru. V něm najdete slevový kód, který bude platit až do 30. října. A to opakovaně :)

Termoska Hory a kopce (500 ml)

Hory a pahorky už jsou tradiční součástí naší nabídky potištěných termosek. Letos už jste se s jedním vrcholem seznámili, a protože jsou horské motivy velmi oblíbené, tak je tu další nášup. Tentokrát je to modrá varianta z jedné strany a červená varianta z té druhé, ať je ta expedice ještě barevnější.

Dostupnost Skladem
479 Kč
Termoska Hory a kopce (500 ml)

Nejlepší termoska je taková termoska, do který si můžete dát takový nápoj, který máte rádi. Nejlepší outdoorová termoska je taková termoska, která vás zahřeje nebo ochladí ve chvíli, kdy to nejvíc potřebujete. Když má taková termoska navíc skvělý potisk, tak vám ji může po cestě na vrchol leckdo závidět.

Odolné, sexy nerezové termosky na čaj s českým designem jsou naší novinkou.

V čem je termoska skvělým společníkem do hor, kopců, na piknik nebo na koupák? Vejde se do ní 500 ml čaje, kafe, džusu nebo vody. Ani velmi, velmi horký pití vám vám při venkovní teplotě +7°C během příštích hodin nevychladne
. V myčce obstojí maximálně na čtyřicítku
 v šetrném programu.

  • Nerezová outdoor termoska s naším autorským motivem
  • 500 ml
  • Termoska má šroubovací víčko
  • Kvalitní zpracování aneb ruční kresba a ruční tisk
  • Termosku s potiskem lze čas od času mýt v myčce, ale max. do 40° a šetrný program.
  • Termoska (na kávu nebo čaj) pro outdoorové použití je potištěna oboustranně, takže je vhodná pro všechny levé i pravé dobrodruhy.

 

Upozornění:
Vzhledem k ruční výrobě jsou přípustné i drobnější vady. Každý hrnek, plecháček nebo termoska je originál!

Nerezové hrnky, termosky, plechové hrnky, termoplechovky odebíráme od českého dovozce. Coating ORCA a hrnky pocházejí z Číny.