Vážení zákazníci, uděláme pro vás první poslední, ale doručení vaší objednávky může být aktuálně zpožděno kvůli přetížení na straně dopravců.

Termoska Na hory (500 ml)

 
 
  • 1 z 4

Tahle termoska je s horama, tak vzhůru k výškám!

Nejlepší termoska je taková termoska, do který si můžete dát takový nápoj, který máte rádi. Nejlepší outdoorová termoska je taková termoska, která vás zahřeje nebo ochladí ve chvíli, kdy to nejvíc potřebujete. Když má taková termoska navíc skvělý potisk, tak vám ji může po cestě na vrchol leckdo závidět.

Dostupnost Skladem
429 Kč    
Značka Čárkatečka art
Kategorie TERMOSKY
 

Odolné, sexy nerezové termosky na čaj s českým designem jsou naší novinkou.

V čem je termoska skvělým společníkem do hor, kopců, na piknik nebo na koupák? Vejde se do ní 500 ml čaje, kafe, džusu nebo vody. Ani velmi, velmi horký pití vám vám při venkovní teplotě +7°C během příštích hodin nevychladne
. V myčce obstojí maximálně na čtyřicítku
 v šetrném programu.

  • Nerezová outdoor termoska s naším autorským motivem
  • 500 ml
  • Termoska má šroubovací víčko
  • Kvalitní zpracování aneb ruční kresba a ruční tisk
  • Termosku s potiskem lze čas od času mýt v myčce, ale max. do 40° a šetrný program.
  • Termoska (na kávu nebo čaj) pro outdoorové použití je potištěna oboustranně, takže je vhodná pro všechny levé i pravé dobrodruhy.

 

Upozornění:
Vzhledem k ruční výrobě jsou přípustné i drobnější vady. Každý hrnek, plecháček nebo termoska je originál!

Nerezové hrnky, termosky, plechové hrnky, termoplechovky odebíráme od českého dovozce. Coating ORCA a hrnky pocházejí z Číny.

 
Tento web používá soubory jako ingredience k pečení neskutečně dobrých cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.