Vážení zákazníci, v poslední době jsou někteří dopravci vytížení natolik, že se vaše objednávky mohou zpozdit. Bohužel, tuhle situaci nedokážeme ovlivnit. Buďte, prosíme, trpěliví.

Jak jsme (se) pekly na Dyzajn market Léto

29. 6. 2020

Víkend na Dyzajn market Léto máme úspěšně za sebou. Dny a večery před venkovní akcí jsou u ségry doma vidět akorát plecháčky, plecháčky, taky plecháčky a plecháčky. V pátek večer vše čerstvě vypečené sbalíme do krabic, přidáme pohlednice, blahopřání, placky, kopie našich kreseb a další nezbytnosti a nemůžeme dospat.

Na jednom z našich nejoblíbenějších míst v Praze, v areálu Výstaviště v Holešovicích, jsme si dva dny od rána až do večera užívaly slunce, piva, vody (v tomto pořadí), příjemných a inspirativních rozhovorů se zákazníky a také s našimi starými známými i novými známými z řad designerů. Na pivo jsme šly s Contracor a o pipkách si povídaly s Dekerski design.

Na prodejním pultě mělo slavnostní premiéru několik nových motivů, a na sobě jsme měly naše nová trika, které budou mít oficiální premiéru až za několik měsíců. Takže se elegantně můžeme vrátit k představení novinek v řadách plecháčků. Jestli v tom lítáte, tak sáhněte po plecháčku se 100% tečkovanými horkovzdušnými balóny. Proletět se taky můžete s naší novou vážkou, která na plechovém hrnku posedí v klidu tak dlouho, dokud si budete přát.

Každopádně, vše najdete přehledně v kategorii Plecháček a v jednotlivých škatulkách podle toho, s čím si plechový hrnek dokážeme živě představit. Se smaltovaným plecháčkem od nás můžete zažít dobrodružství, lásku, kochat se přírodou a řádit se zvířaty. Bez vás nejedeme, a tak vám děkujeme za přízeň.

plechacek-balony01 plechacek-vazka01 plechacek-dvoukolo-ruzove-male

Tento web používá soubory jako ingredience k pečení neskutečně dobrých cookies. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.